Spoed – Inzameling goederen voor Oekraine

Spoed - Inzameling goederen voor Oekraine

Op 29 januari vertrekken Jens de Boer, Casper Spannenberg en Luuc Teuben wederom naar Oekraïne om daar onze contacten, vrienden en vluchtelingen te bezoeken en verschillende projecten te ondersteunen.

Op dit moment zijn er een aantal mensen vanuit Stichting Oekraïne Projecten aanwezig in West-Oekraïne. Zij bezochten daar afgelopen week o.a dominee Slavik Murza in Svaliava. Hij gaf aan dringend op zoek te zijn naar verschillende producten, zodat hij deze kan uitdelen aan de vluchtelingen in zijn omgeving. Vandaar deze oproep:

Op Zondag 19 & 26 januari houden we in de hal van De Open Poort , Gasthuiskerk en de Ontmoetingskerk een inzamelingsactie. We zijn opzoek naar de volgende producten:

• Luiers (voor ouderen & gehandicapten)
• Vitamines
• Ibuprofen
• Paracetamol
• Baby melkpoeder
• Crème tegen doorlig plekken
• Incontinentiematerialen
• (Gebruikte) schoolspullen (laptops, schriften etc.)

Heeft u nog andere spullen liggen die we mee kunnen nemen? Neem even contact met ons op! Wellicht weten we een bestemming. App Casper Spannenberg op: 06 49425116

Jens, Casper en Luuc zullen de ingezamelde spullen de 29e meenemen en uitdelen aan de mensen daar. Laten we zo samen onze broers en zussen helpen!

Alles Over Hoop event
Op 23 februari staan we samen met de zandtovenaar stil bij 3 jaar oorlog. Samen met verschillende Oekraïners in Hattem en in Oekraïne organiseren we een bijzondere dienst vol kunst, muziek en verhalen. Van harte welkom! Meer informatie vind je hier

share